Buderus Kazan Servisi Gürsu

Buderus Kazan Servisi Gürsu

Bursa Buderus Servisi olarak Gürsu Buderus Kazan Servisi için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


GÜRSU BUDERUS KAZAN TAMİR, SERVİS, BAKIM ve ONARIM HİZMETLERİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sağladığımız müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

Gürsu Buderus Kazan Servisi olarak; konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

En uygun en ekonomik fiyatlarla kazan bakımı, kazan onarımı, kazan servisi, kazan tamiri için 7/24 günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

Gürsu ilçesinde acil ve tüm buderus kazan bakım, buderus kazan onarım, buderus kazan arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.

7/24 Servis & Destek Hattı

7 / 24 Servis & Destek

0224 309 00 40
TIKLA ARA